Jídelníček MŠ

JÍDELNÍČEK

10.1. - 14.1.

17.1. - 21.1.

Jídelníček pro BL (bezlepkovou) a BM (bezmléčnou) dietu: 10.1. - 14.1.

Jídelníček pro BL (bezlepkovou) a BM (bezmléčnou) dietu: 17.1. - 21.1.

Seznam alergenů

*******************************************************************************************************************************************************************************************

VELIKOST PORCÍ PRO DĚTI MŠ

OSTATNÍ:

HOTOVÁ OMÁČKA                 75 ml
        ŠŤÁVA                                    25 – 60 ml

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.