Aktuální informace

INFORMACE PRO NOVĚ NASTUPUJÍCÍ ŽÁKY DO ZŠ (2019/2020)

Rodiče budoucích žáků základní školy v Brušperku, kteří budou mít zájem o stravování ve školní jídelně mouhou již nyní v měsíci červnu a červenci svému dítěti zakoupit identifikační čip (120,-), vyplnit přihlášku ke stravování (stáhnout přihlášku) a obdržet informace k platbám. Vyhnete se tak čekání ve frontě počátkem školního roku.

KDY: 7.00 - 9.00 HOD

KDE: školní jídelna mateřské školy, Sportovní 520, boční vchod brankou (za Modrou labutí) - zvoňte na brance

Čipy odcházející žáci mohou vracet po skončení docházky na obědy v pracovní dny od 7.00 do 9.00 v MŠ. 28.6. také v době od 7.00 do 13.00 hod. Boční vchod za modrou labutí. Zvonek na brance.

DIETNÍ STRAVOVÁNÍ

Od ledna 2019 naše školní jídelna poskytuje dietní stravování. Pro žáky základní školy připravuje dietní obědy bezlepkové (BL) a bezmléčné (BM).

Zájemci o toto stravování musí před zahájením stravování pro každý školní rok:

1. vyplnit a odevzdat přihlášku k dietnímu stravování:   BL       BM

2. rodiče (zákonní zástupci) dítěte jsou povinni doložit potvrzení od lékaře, ve kterém je jasně specifikován typ diety (u celoživotní diety stačí doložit jen jednou)

Výše finančních normativů - diety

Bezlepková dieta Měsíční záloh. částka Bezmléčná dieta Měsíční záloh. částka
ZŠI 7-10 let 26,- 520,- 26,- 520,-
ZŠII 11-14 let 29,- 580,- 29,- 580,-
ZŠIII 15 let a výše 36,- 720,- 36,- 720,-

Jídelní lístek bude k dispozici na webových stránkách mateřské školy.

Bližší informace: S. Vojtková, 775 886 852, 597 457 215

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Žádáme rodiče, aby dohlídli na to, že jejich dítě nosí k výdeji identifikační čip.

Výdej jídel do jídlonosiče probíhá v době od 11.45 do 12.00 hod. novým vstupem do výdejny (od restaurace Na letné)

Prosíme, abyste dodržovali tuto dobu.

NUTRIČNÍ DOPORUČENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ PRO ŠKOLNÍ JÍDELNY

-ZDE-