O Z N Á M E N Í

Vzhledem k výraznému nárustu cen potravin jsme nuceni od 1. ledna 2023 navýšit cenu obědů ve školní jídelně. Zároveň dochází ke změně bankovního účtu na který se strava hradí.

Nové číslo bankovního účtu: 2702392300/2010

Žáci 7-10 let ..........30,- Kč .....měsíční záloha 630,- Kč

Žáci 11-14 let.........34,- Kč .....měsíční záloha 714,- Kč

Žáci 15 a více let... 43,- Kč .....měsíční záloha  903,- Kč

(Do věkových skupin jsou strávníci zařazováni na dobu školního roku (školní rok trvá od 1.9. do 31.8. kalendářního roku), ve kterém dosáhnou uvedeného věku. (Zákon 561/2004 Sb. Školský zákon § 24)

Žádáme Vás o navýšení měsíční zálohové částky u trvalého příkazu a o změnu účtu.

___INFO____

NOVÝ BANKOVNÍ ÚČET: 2702392300/2010
TERMÍN ÚHRADY: 15. - 20. den v měsíci (hradí se měsíc předem zálohově)
VARIABILNÍ SYMBOL: uvádějte variabilní symbol, který byl přiřazen strávníkovi. Bez vyplněného variabilního symbolu nemůže být platba přiřazena, částka bude vrácena zpět na účet plátce-strávník nebude přihlášen.
SPECIFICKÝ SYMBOL: 10

___________

Apelujeme na rodiče, aby obědy v době nepřítomnosti dítěte ve škole včas odhlašovali. Tím pomohou předcházet nepříjemnostem, které se mohou při placení nedoplatků vyskytnout.
(Podle Vyhlášky č. 107/2005 Sb., může dítě za sníženou úhradu (finanční normativ) odebrat stravu pouze první den nemoci (neplánované nepřítomnosti), jinak bude doúčtována úhrada za přípravu oběda do plné výše tj. + 50,- Kč/oběd)

____________

Odhlášky obědů na následující den provádějte nejpozději pracovní den předem do 13.00 hod. prostřednictvím www.strava.cz příp. e-mail: sj.brusperk@email.cz, telefonicky na 775 886 852, 597 457 215.

Děkujeme za pochopení

...................................................................................................................................................................................................................................................................

Přihláška ke stravování

Ke stravování ve školní jídelně základní školy se všichni noví strávníci přihlašují na základě odevzdání vyplněné "Přihlášky ke stravování". Lze si ji vyzvednout v kanceláří ŠJ nebo stáhnout na www.ms-brusperk.cz. Vyplněnou přihlášku je nutné odevzdat před začátkem stravování vedoucí školní jídelny. Součástí přihlášky je souhlas se zpracováním osobních údajů. Je důležité, aby se každý strávník a zákonný zástupce seznámil s provozním řádem ŠJ a je povinen ho dodržovat. Svým podpisem zákonný zástupce stvrzuje, že byl s provozním řádem ŠJ seznámen. Celé znění provozního řádu je zveřejněno na www.ms-brusperk.cz

Bezkontaktní čipy

K identifikaci strávníka u výdejního okénka slouží bezkontaktní čip, který platí po celou dobu školní docházky. Všichni strávníci jsou povinni mít čip při každém výdeji oběda.
Čip lze zakoupit pouze v hotovosti. Zálohová částka činí 125,- Kč.

Platba za obědy

Bezhotovostně – bankovním převodem na účet MŠ.

Strava se hradí zálohově předem na celý následující měsíc.

Číslo účtu: 2702392300/2010
Variabilní číslo: sdělíme při osobním nákupu čipu v MŠ

V případě nedostatečné hotovosti nelze oběd objednat.

Doporučujeme si dítě přihlásit včas, abyste stihli zálohovou částku na září uhradit již v srpnu.

K přihlášení strávníka k odběru obědů na následující měsíc dojde po připsání zálohové částky na účet ŠJ ve stanoveném termínu. Strávník si zajišťuje pouze odhlášky. Hromadné odhlášky (prázdniny, ředitelské volno apod.) jsou prováděny automaticky školní jídelnou.

Podrobnější informace sdělíme osobně.

S. Vojtková, vedoucí provozář školní jídelny Tel: + 420 775 886 852, 597 457 215
E-mail: sj.brusperk@email.cz

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

NUTRIČNÍ DOPORUČENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ PRO ŠKOLNÍ JÍDELNY