2

***************************************************************************************************

3.6.2021

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ KE ŠKOLNÍMU ROKU 2021/2022 - ZDE

****************************************************************************

ZÁPIS V MŠ BRUŠPERK PROBĚHL 6.5.2021

DOKUMENTY K ZÁPISU KE STAŽENÍ:

Žádost o přijetí dítěte do MŠ ZDE

Kritéria k zápisu dětí do MŠ ZDE

Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.